ברלין 2020

בקיץ 2020 אני טס לברלין להופעה של Rammstein. אפשר להתווכח על הסגנון המוזיקלי של הלהקה, אך לא על העובדה שהיא מפיקה הופעות מהטובות העולם. מחיר הכרטיס – 407 ש"ח. היות ומטרת הטיסה היא ההופעה, סגרתי את הטיסה ואת המלון מיד לאחר רכישת הכרטיסים (שזה היה סיפור לא קל בפני עצמו). את כרטיסי הטיסה קניתי מ-Ryanair – הם היחידים מהחברות הזולות שמכרו כרטיסים לברלין שנה מראש, איזיג'ט, לדוגמה, פותחים את המכירה לקיץ הבא רק בספטמבר. כרטיסי הטיסה עלו 633 ש"ח, כולל 2 תיקים ובחירת מקום ישיבה. את המלון בחרתי לפי מיקום – שיהיה קל ומהר להגיע אליו גם מנמל התעופה, גם למרכז העיר, וגם לאצטדיון האולימפי – מקום ההופעה. שני לילות בחדר פרטי עם ארוחת בוקר עלו 556 ש"ח.

עדכון – Ryanair החמודים שלחו מייל לגבי שינוי שעות הטיסה ושינוי שדה התעופה – מטגל לשונפלד, לכן נאלצתי להחליף את המלון לאחר (עוד הוכחה לכך שכדאי להזמין עם אפשרות ביטול חינם…)

אגב, הבחירה שלי ללכת להופעה דווקא במקום הזה היא לא מקרית, רציתי לבקר שם מאז שנחשפתי לסיפורו של Jesse Owens, הספורטאי האמריקאי השחור שבאולימפיאדת ברלין 1936 לקח 4 מדליות זהב מול פרצופו של היטלר.